На Вишгородщині відкрили шкільне поле для міні-футболу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Dity_futbol-2000x1500.jpg)
А в подарунок від райдержадміністрації привезли… волейбольну сітку
У селі Синяк Вишгородського району 24 квітня урочисто відкрито спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям. На урочисту церемонію до Синяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів прийшли не лише школярі та педагоги, а й багато посадовців: народний депутат України Ярослав Москаленко, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, голова Вишгородської райдержадміністрації В’ячеслав Савенок, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та заступник голови ради Марина Ганіцька. Як годиться, вони привітали дітвору з відкриттям міні-футбольного поля. Привезли спортивні подарунки, а школярі підготувати концертні номери. Потім хлопчики грали у футбол і отримували свої перші медалі. Спробували влучити у ворота й посадовці. Головне ж – діти щиро раділи новому майданчику.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Synyak_futbol2-2000x1500.jpg)
Спорудження цього об’єкта розпочалося у 2018 році.
Як зауважив Сергій Тимофєєв, в Україні торік діяла програма будівництва футбольних полів зі штучним покриттям. Частково цей майданчик профінансовано з державного бюджету, частково з місцевого, частково – за рахунок меценатів. «Дуже приємно, що спільними зусиллями покроково Україна зможе розбудувати спортивну інфраструктуру в Київській області», зауважив посадовець.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Synyak_gra_futbol-2000x1500.jpg)
«Це вже четвертий універсальний спортивний майданчик в районі. Планується відкриття ще трьох. Але має бути мінімум 11 таких майданчиків у Вишгородському районі», зазначив голова Вишгородської райдержадміністрації В’ячеслав Савенок, і висловив сподівання на те, що управління фізичної культури і спорту Київської допоможе району в цій справі. А школі від райдержадміністрації привіз у подарунок… волейбольну сітку. Пояснив, що вона пригодиться для майбутнього волейбольного майданчика.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Synyak_futbol_Kyrychenko-2000x1500.jpg)
Вчителі й діти зраділи такому подарунку. Як вони пояснили, 180 учнів школи грає у волейбол, люблять цю гру і педагоги. То ж з нетерпінням очікуватимуть нового майданчика.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_synyak_zi_sportsmenamy-2000x1500.jpg)
«Ну що ж, сітка є, потрібно зробити все, щоб тут з’явилось і волейбольне поле. Думаю, ми скоро приїдемо пограти у волейбол на новому волейбольному майданчику», зауважив голова районної ради Ростислав Кириченко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Synyak_futbol_Moskal-2000x1500.jpg)
Щоправда, хоча б приблизних термінів – коли з’явиться новий майданчик, названо не було. То ж, вочевидь, поки що всі спортивні розваги Синяківських школярів проходитимуть на міні-футбольному полі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Synyak_futbol_trener-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Synyak_futbol3-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0424_Synyak_futbol_myachi-1500x2000.jpg)