#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Київщина-суспільство

На Вишгородщині створено міждисциплінарну команду

31.10.2019 Косянчук Інна 0

Районна держадміністрація запропонувала підтримати патронатного вихователя

З минулого року, коли  2018 року розпорядженням голови райдержадміністрації у Вишгородському районі було запроваджено послугу патронату над дитиною, тут працює один патронатний вихователь. Його завання – надання комплексної послуги підопічному, а вона передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

«У зв’язку з тим, що з моменту передачі дитини під патронат саме патронатний вихователь несе повну відповідальність за життя, збереження здоров’я дитини, надважливо підтримувати його. Саме тому при Вишгородській РДА створено міждисциплінарну команду за участі служба у справах дітей та сім'ї Вишгородської райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, Вишгородського районного центру соціальних служб для молоді, КНП ЦПМСД Вишгородської районної ради, відділу освіти Вишгородської районної держадміністрації, Вишгородського відділу поліції», повідомила Вишгородська держадміністрація.

Під час планоогое засідання міждисциплінарної команди було узгоджено порядок подальшої взаємодії. А також переглянуто план соціального захисту малолітньої дитини, яка проживає у сім’ї патронатного вихователя для координації роботи та максимально точної оцінки проблемних ситуацій.

ДОВІДКА. Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками, інформує sirotstvy.net.