Макарів
Відбудова регіону

На відновлення Макарівської громади залучено понад 482,2 млн гривень

Вже 6 мешканців Макарівської громади подали заяви на компенсацію аби скористатися можливістю відбудувати свої будинки.

На відновлення Макарівської громади залучено понад 482,2 млн гривень - зображення
Фото - Вадим Токар

В Макарівській громаді продовжують працювати комісії з питань надання компенсації по програмі єВідновлення. Понад 482,2 млн грн. залучено на відновлення громади за державною програмою.

Про це повідомляє Макарівський селищний голова Вадим Токар.

Як стало відомо, на поточний ремонт до 200 тисяч гривень – погоджено 903 заявки на загальну суму 61,9 млн грн. По капітальним ремонтам вартістю від 200 до 500 тисяч гривень – погоджено 61 заявку на суму 20,3 млн грн.

Крім того, затвердили 143 сертифікати на купівлю нового житла замість повністю зруйнованого росіянами. Загальна сума цих компенсацій становить 400,0 млн грн.

Зазначимо, що вже 6 мешканців Макарівської громади подали заяви на компенсацію аби скористатися можливістю відбудувати свої будинки. Наразі, подача заяв у Дію на виплату компенсацій за вже зроблений ремонт ще недоступна.

Нагадаємо, у Макарівській громаді триває відбудова зруйнованого житла. Зазначається, що під час активної фази бойових дій на території Макарівської громади 585 індивідуальних житлових будинків було вщент зруйновано. Будівництво 10-ти індивідуальних житлових будинків на місці зруйнованих було розпочато ще влітку 2023 року. Сьогодні ж у двох із осель будівельники вже кладуть плитку та готують стіни під фарбування.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.