На Васильківщині відбулась благодійна акція «Привітай дошкільнят»
27 вересня у Калинівському НВК №1 з нагоди Дня дошкілля, який вже восьмий рік поспіль святкується в Україні в останню неділю вересня, школярі зібрали книжки та іграшки і подарували їх вихованцям дитячого садочку.
![На Васильківщині відбулась благодійна акція «Привітай дошкільнят»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2912-2000x1263.jpg)
«Ми б хотіли, щоб благодійна акція, яку ми сьогодні проводимо, стала всеукраїнською», – зауважила директор Калинівського НВК №1 Оксана Петренко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/00DSC_2896-2000x1358.jpg)
На святі голова Калинівської селищної ради Юлія Олексенко привітала працівників дошкільних закладів, а молодим вихователям, які, незважаючи на невисоку заробітну плату, прийшли працювати з дітьми за покликом серця, вручила грамоти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70891985_503884877064472_1981698009158647808_n.jpg)
Діти підготували для присутніх чудовий концерт.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2917-2000x1164.jpg)