На Васильківщині правоохоронці зупинили діяльність грального салону
До поліції надійшло повідомлення, що у селі Саливонки Васильківського району, функціонує зал азартних ігор, а гральні автомати розміщенні прямо у місцевому кафе.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-20-at-19.21.47.jpeg)
За вказаною адресою оперативно прибула слідчо-оперативна група, яка задокументувала діяльність «салону» незаконного грального бізнесу. Під час невідкладного обшуку поліцейськими було виявлено та вилучено 12 одиниць комп’ютерної техніки та грошові кошти у сумі 2 тисячі гривень. Усе це обладнання буде направлено на експертизу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-20-at-19.21.471.jpeg)
На даний час правоохоронці з’ясовують обставини протиправної діяльності закладу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-1 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-20-at-19.21.46.jpeg)