На Васильківщині 5-річному хлопчику надіслали повістку до військкомату
В смт Гребінки, що на Васильківщині, стався інцидент: п'ятирічній дитині прийшла повістка до військкомату. Про це розповіла мати хлопчика, Катерина Михальчук в соцмережі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/2398442.jpg)
У повістці йдеться про те, що хлопчик повинен бути прописаний в призовному пункті. Саме тому його чекають у сільраді з одним із батьків, куди вони повинні з'явитися до 23 вересня. Також у повістці зазначено, що явка обов'язкова і перераховано перелік документів, які батьки повинні взяти із собою.