На сміттєзвалищі Яготина живе сім'я із дітьми
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61145666_1190887177756085_8626097898804740096_n.jpg)
На центральному сміттєзвалищі живе та працює велика сім'я із дітьми та вагітною жінкою.
Познайомитися із людьми, яких спіткала тяжка доля вирішили працівники Яготинського відділення поліції спільно з спеціалістами Яготинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та службою у справах дітей та сім'ї Яготинської РДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60907647_1190887101089426_28068977078960128_n.jpg)
Побаченим представники влади були шоковані. Прямо посеред сміттєзвалища розміщенний металевий вагончик в якому проживає сім'я з п'яти дорослих в тому числі вагітна жінка, де виховується четверо неповнолітніх дітей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61190331_1190887144422755_5445182507353899008_n.jpg)
Люди пояснили, що приїхали із Закарпаття та працюють на смітнику тут же і проживають. Те, що діти не можуть проживати та виховуватись в таких пекельних умовах, де стоїть страшенний сморід та повна антисанітарія, навіть і не підозрювали. Наразі вирішується питання про подальше місце проживання дітей.