Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

На Переяславщині злочинець вбив чоловіка та закопав у полі


Археолога-аматора вбили під час пошуку скарбів.

У серпні 2016 року місцевий житель одного із сіл Переяслав - Хмельницького району, умисно, з метою помсти за образливі слова з боку невідомого чоловіка, який здійснював пошук об’єктів старовини за допомогою металошукача на полі неподалік села, із використанням вогнепальної зброї, здійснив один прицільний постріл у спину невідомого, від якого він помер на місці.

У подальшому тіло чоловіка приховав та заволодів його автомобілем і майном. Транспортний засіб того ж дня відігнав до м. Києва.

Зазначимо, що тіло померлого виявлено працівниками поліції лише через пів року після події. Самого злочинця затримано ще через 4 місяці, при цьому в його помешканні вилучено вогнепальну зброю, боєприпаси та наркотичні речовини.

За наполегливої та принципової позиції процесуального керівника Переяслав - Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури, вироком Броварського міськрайонного суду Київської області злочинця за умисне вбивство, угон автомобіля, незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів, а також незаконне зберігання наркотичних речовин засуджено до 14 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Київської області