Новини
Україна
Новини Київської області
Здоров'я

На Київщині запрацював Центр гематології та трансплантації кісткового мозку

В майбутньому там також планують створити банк кріоконсервації стовбурових клітин та запустити лабораторію HLA-типування.

На Київщині запрацював Центр гематології та трансплантації кісткового мозку - зображення

На базі Київського обласного онкологічного диспансеру після капітального ремонту запрацював Центр гематології та трансплантації кісткового мозку. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.

Тепер оновлене відділення оснащене найсучаснішим обладнанням, що дасть змогу виконувати повний спектр необхідних діагностичних і лікувальних процедур. А в майбутньому тут також планують створити банк кріоконсервації стовбурових клітин та запустити лабораторію HLA-типування.

На Київщині запрацював Центр гематології та трансплантації кісткового мозку - зображення

"Функціонування блоку трансплантації дозволить збільшити проведення трансплантацій до 24 алогенних та 72 аутологічних на рік. Для порівняння, протягом 2020-2022 рр. проведено лише 36 таких трансплантацій", –

пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Зазначається, що на сьогоднішній день невідкладної трансплантації очікують вже 5 пацієнтів.

Також раніше повідомлялося, що Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. А навесні медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. Натомість, як стало відомо, в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.