Новини
Новини Київської області
Російсько-Українська війна

На Київщині заплановані роботи з розмінування територій регіону

Вибухи можуть лунати в Бучанському, Броварському та Вишгородському районах.

На Київщині заплановані роботи з розмінування територій регіону - зображення

На Київщині тривають планові роботи з розмінування територій регіону. Про повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"Сьогодні, 22 жовтня, заходи з виявлення та, за потреби, знищення вибухонебезпечних предметів заплановані в Бучанському, Броварському та Вишгородському районах", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Також мешканців Київщини закликали зберігати спокій та дотримуватися правил безпеки. Натомість під час тривоги – перебувати в укриттях або дотримуватися правила "двох стін".

До слова, на Київщині підрозділи ДСНС вже знешкодили близько 71 тисячі вибухонебезпечних предметів. Від початку робіт із розмінування фахівці ДСНС очистили 21232,66 га території, з них 4853,64 га – с/г угідь, 57,825 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 1270 об’єктів, 2066 домогосподарств, 1858,966 км автомобільних доріг тощо. Та, попри це, як раніше повідомлялося, до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.