Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині пройшов перший день Національного мультимедійного тесту

У тестуванні взяли участь 898 випускників шкіл.

На Київщині пройшов перший день Національного мультимедійного тесту - зображення

Вчора, 22 липня, на Київщині пройшов перший день Національного мультимедійного тесту. Як повідомляє пресслужба КОВА, в області працювало 11 тимчасових екзаменаційних пунктів, а участь у тестуванні взяло 898 дітей.

"Тестування пройшло без надзвичайних ситуацій. Завжди наголошую на тому, що питання безпеки першочергове, особливо, коли мова йде про дітей", –

пресслужба КОВА

Нагадаємо, вже понад 700 закладів освіти Київщини вже перевірили на наявність укриттів. Як повідомлялося раніше, Київщина також готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн, проте до початку нового навчального року там мають вирішити ряд безпекових питань.

Також днями прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що цьогоріч навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені в готовність до використання за призначенням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.