Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині продовжили дію комендантську годину до 5 лютого

Час комендантської години залишається без змін.

На Київщині продовжили дію комендантську годину до 5 лютого - зображення

У всіх районах Київської області комендантська година запроваджується щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження діятимуть з 29 січня до 5 лютого 2023 року. Про це повідомили в пресслужбі Київської військової обласної адміністрації.

Нагадаємо, під час комендантської години забороняється:

  • перебувати на вулиці та в інших громадських місцях;

  • переміщатися транспортом або пішки.

Виняток – задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що людина має підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.