Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

На Київщині фотограф, виготовляв дитячу порнографію, працюючи на святах в дитсадках

Злочинець, користуючись довірою вихователів, залишався наодинці з малолітніми дівчатками.

На Київщині фотограф, виготовляв дитячу порнографію, працюючи на святах в дитсадках - зображення

На Київщині фотографа, який виготовляв дитячу порнографію, працюючи на святах в дитсадках, засуджено до 9 років ув’язнення. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

"Ювенальні прокурори Офісу Генерального прокурора довели в суді вину жителя Київщини у вербуванні малолітніх дівчат з метою їх експлуатації в дитячій порнографії, а також виготовленні, зберіганні та розповсюдженні матеріалів порнографічного характеру, що містить дитячу порнографію (ч. 3 ст. 149, ч. 2 ст. 156, ч. 4, ч. 5 ст. 301 КК України)", ‒

Офіс генпрокурора

Впродовж 2013-2020 років фотограф, який працював на святах в дитсадках в одному з міст Київської області, користуючись довірою вихователів, залишався наодинці з малолітніми дівчатками.

"Він змушував дітей ставати у змодельовані ним неетичні сексуальні пози та фільмував це для збуту в інтернеті. За весь час чоловік виготовив близько 10 тисяч фото та відео файлів дитячої порнографії", ‒

Офіс генпрокурора

Прокуратурі вдалося довести, що засуджений, використовуючи вразливий стан, вербував малолітніх дітей для експлуатації в порноіндустрії. За ці послуги він платив дівчаткам від 100 до 300 грн. У кримінальному провадженні встановлено 43 потерпілі дитини.

Окрім позбавлення волі в засудженого конфісковано чисельну комп’ютерну техніку та фото обладнання в дохід держави для потреб Збройних Сил України.

Нагадаємо, в жовтні минулоріч спіймали жительку Броварщини, яка облаштувала в себе вдома порностудію.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.