Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині цьогоріч діятиме 55 екзаменаційних пунктів

У них проходитимуть тест 11 тис. абітурієнтів.

На Київщині цьогоріч діятиме 55 екзаменаційних пунктів - зображення

Цьогоріч у Київській області буде діяти 55 екзаменаційних пунктів. Як повідомляє пресслужба КОВА, в них понад 11 тисяч абітурієнтів зможуть пройти національне мультипредметне тестування.

Особливим птанням під час проведення тестування залишається безпека дітей, тож над ним вже працюють екстренні служби, зокрема представники ДСНС та Національної поліції України.

"У Київській ОВА відбулася нарада щодо підготовки до проведення тестування. Серед учасників – представники Департаменту освіти та науки, Департаменту охорони здоров'я, ДСНС, Національної поліції України та Київського регіонального центру оцінювання якості освіти. Під час наради обговорили організацію безпечних умов на тимчасових точках тестування", –

пресслужба КОВА

За словами заступниці голови Київської ОВА Жанна Осипенко, в умовах воєнного стану проведення тесту має відбуватись з дотриманням усіх безпекових правил, аби не наражати учасників процесу на ризики. Тож для всіх задіяних осіб планують попередньо провести відповідні навчання.

До слова, раніше повідомлялося, що вже майже 159 тис. вступників визначилися, де складатимуть ЗНО. Як повідомлялося раніше, 7 червня завершився перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Натомість у травні  в МОН затвердили перелік міст, де можна буде скласти нове ЗНО.

Нагадаємо, на Київщині перевірили на наявність укриттів вже понад 700 закладів освіти. З’ясувалося, що на сьогодні укриття готові до використання в 240 школах та 162 дитсадках.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.