Боярка
Відбудова регіону
Фастівський район

На Київщині американський меценат Дел Лой Хансен будує школу в містечку для ВПО: депутати в Боярській громаді підтримали благодійника

20 лютого відбулася позачергова 49 сесія Боярської міської ради 8 скликання. На сесії було розглянуто питання про передачу в постійне користування земельної ділянки Благодійній організації "БФ "Місія Хансена в Україні"" в с. Тарасівка.

На Київщині американський меценат Дел Лой Хансен будує школу в містечку для ВПО: депутати в Боярській громаді підтримали благодійника - зображення
Фото - Боярська міська рада

Про це повідомляє Боярська міська рада.

“Містечко Хансена” у розбудові має підтримку Боярської громади, на території якої знаходиться.

20 лютого відбулася позачергова 49 сесія Боярської міської ради 8 скликання. На сесії було розглянуто питання про передачу в постійне користування земельної ділянки Благодійній організації "БФ "Місія Хансена в Україні"" в с. Тарасівка Боярської громади Фастівського району Київської області.

Це дасть змогу, зазначила Наталя Зубченко, директорка Благодійної організації "БФ "Місія Хансена в Україні", створити повноцінну інфраструктуру сучасного населеного пункту – дитсадок, школу розраховану на 700 учнів, спортивний центр, Пункт медичного обслуговування, в якому працюватимуть сімейні лікарі, ігрові майданчики та зони відпочинку для родин.

Окрім цього, Містечно відкрите і для місцевих жителів, які матимуть змогу користуватися цією соціальною сферою.

“Ми очікуємо, що в цій школі навчатимуться і місцеві діти, бо в наколишніх селах освітні заклади переповнені. Для підтримки громади ми передано сучасне обладнання для обстежень – МРТ, яке не працює у місцевій лікарні”, –

зазначила Наталя Зубченко, презентуючи проєкт.

На сесії до депутатів Боярської громади звернувся особисто Делл Лой Хансен, який є засновником Благодійного фонду "Місія Хансена в Україні". Нині ця організація вже надала безкоштовне житло для 1400 родин ВПО, військовослужбовців, поліцейських, одиноких літніх людей, вдів, матерів, батьків, які втратили на війні рідних. У цих людей оселі – пошкоджені та зруйновані, залишилися в зоні бойових дій.

“Наш Благодійний фонд хоче повернути цим людям гідність, створити комфортні умови для їх проживання. Ми хочемо надати сучасне житло більшій кількості внутрішньо переміщених осіб – 4000. Дякую Володимиру Зеленському, Президенту України, Руслану Кравченко. голові Київської ОВА, Олександру Зарубіну, голові Боярської громади, а також депутатам та місцевим жителям, які прийняли ВПО та допомагають їм. Багато хто з ВПО вже працевлаштувався в громаді. Містечко для ВПО продовжує розвиватися. Я дякую за можливість служити українцям, допомагати в такій складній ситуації”.

На сесію приїхали і жителі Містечко Хансена – родини військових, поліцейських, які служать в ЗСУ, ВПО з Бахмута та Берислава, із Херсона та Луганська, Авдіївки та Маріуполя, Енергодара та Нової Каховки, ті, хто рятуючись від війни приїхав на Київщину.

Звернулась до депутатського корпусу й Ірина Дробиш, директорка “Містечка Хансена”, розповівши про інтеграцію ВПО у Боярську громаду, про спільні соціальні проєкти, які будуть реалізовані для розвитку цієї місцевості та зростання добробуту кожного.

За підсумком голосування 21 депутат із 26 підтримав проєкт про виділення земельної ділянки Благодійному фонду "Місія Хансена в Україні”.

Нагадаємо, на Київщині продовжує дію програма, за якою ВПО можуть отримати безплатне житло. Мова йде про житло, яке надається у безплатне користування до 5 років на території Софіївської Борщагівки, село Тарасівка (Боярська територіальна громада). Для отримання житла потрібно заповнити анкету за посиланням: https://toukrainewithlove.org/application/.

Також нагадаємо, як глава держави відвідав "Містечко Хансена", яке побудувала компанія Wasatch Group у партнерстві з благодійною організацією To Ukraine with love.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.