Відбудова регіону
Бучанський район

На Київщині продовжує дію програма, за якою ВПО можуть отримати безплатне житло

Мова йде про житло, яке надається у безплатне користування до 5 років на території Софіївської Борщагівки, село Тарасівка (Боярська територіальна громада).

На Київщині продовжує дію програма, за якою ВПО можуть отримати безплатне житло - зображення
Фото: ІМР

Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

"На території Київської області діє благодійна програма – житло для внутрішньо переміщених осіб від Американського благодійного фонду "До України з Любов’ю", це комплекс індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків "Містечко Хансена"", –

йдеться в повідомленні.

На Київщині продовжує дію програма, за якою ВПО можуть отримати безплатне житло - зображення

Мова йде про житло, яке надається у безплатне користування до 5 років на території Софіївської Борщагівки, село Тарасівка (Боярська територіальна громада), також є: будинки для самотніх ВПО похилого віку у селі Колонщина (Макарівська ТГ) та в селі Любимівка.

Для отримання житла потрібно заповнити анкету за посиланням: https://toukrainewithlove.org/application/.

Додатково інформуємо, щоб отримати житло у вищезазначеній благодійній програмі, потрібно надати максимально повну інформацію по кожному члену родини та вказати дохід. Порядок заселення визначається Американським благодійним фондом "До України з Любов’ю".

Нагадаємо, як глава держави відвідав "Містечко Хансена", яке побудувала компанія Wasatch Group у партнерстві з благодійною організацією To Ukraine with love.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.