На Кагарличчині вщент згоріла будівля
10 вересня о 18:33 до оперативно-диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі в селі Іванівка, по вулиці Перемоги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/IMG_1695-2000x1500.jpg)
На місце пожежі було направлено рятувальників 19-ої ДПРЧ міста Кагарлик. В результаті розвідки встановлено, що горить господарча будівля. Пожежу було локалізовано о 19:06 та повністю ліквідовано о 19:38.
Як повідомили у ДСНС Київської області, причина пожежі встановлюється.