Буча
Гостомель
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бучі та Гостомелі запрацювали консультативні пункти від UNICEF

Там надаватимуть соціально-психологічну допомогу дітям та батькам.

У Бучі та Гостомелі запрацювали консультативні пункти від UNICEF - зображення

У Бучі та Гостомелі почала працювати соціальна програма UNICEF "Спільно", в рамках яких створено консультативні пункти, повідомляє Київська обласна військова адміністрація. Працюватимуть у консультативних пунктах із дітьми та їхніми батьками соціальні робітники, психологи, медики, а також аніматори.

"Консультативні пункти – це інтерактивні центри, де цікаво і дорослим, і дітям. Їх мета – надавати соціально-психологічну допомогу дітям та батькам, які постраждали внаслідок російської агресії. Одночасно фахівці готові допомогти стабілізувати психологічний стан, індивідуально вирішувати проблеми і надавати підтримку тим, хто цього потребує", –

Київська обласна військова адміністрація

Загалом у Київській області планують облаштувати 7 таких стаціонарних локацій, а також запустити 4 мобільні точки. Також відомо, що до роботи будуть залучені 5 мобільних бригад для організації дозвілля дітей.

Нагадаємо, наприкінці травня на Київщині вже запрацювало 65 дитсадків. Таком у минулому місяці вже у всіх школах Київської області було організовано освітній процес.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.