Новини
Бориспіль
Довкілля

На Бориспільщині врятували єнота, який застряг на дереві

24.03.2021 Бобрик Юлія 0

У селі Гора невідомо звідки тварина видралася на тонке, аварійне дерево на висоту приблизно 12 метрів.

Фото: Facebook/Kyiv Animal Rescue Group

Про це повідомили на Facebook-сторінці Kyiv Animal Rescue Group.

«Зняти його традиційними методами було неможливо, тому що дерево ледь трималося і могло зламатися в будь-який момент від навантаження», – повідомляється в дописі.

Фото: Facebook/Kyiv Animal Rescue Group

Тож рятувальнику довелося за допомогою драбини піднятися на дерево, підстрахувати стовбур мотузкою і поступово надпилювати його.

Фото: Facebook/Kyiv Animal Rescue Group

«Надпиляне дерево опустилося на висоту близько чотирьох метрів, а потім єнот стрибнув на м'яку землю, спільними зусиллями рятувальників та пожежників був виловлений і поміщений в переноску, що виявилося не дуже просто, тому що по зубастості цей цей звір не поступається собаці, а по спритності – коту».

Фото: Facebook/Kyiv Animal Rescue Group

Рятувальники зазначають, що єнот не постраждав і наразі доставлений в Притулок для диких тварин. Власників єнота, якщо такі знайдуться, з відповідними документами просять звертатися саме туди.

Як повідомляв «Погляд», незабаром світ побачить  нова редакція Червоної книги України, до якої увійде 687 видів тварин.

Читайте також – де живуть невідомі види тварин на планеті.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.