На Бориспільщині орудує група із кодовою назвою "Старе"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61214769_588281324994146_2486364667962720256_n.jpg)
До Міжнародного центру НГУ, який розміщений у с. Старе завітали представники операції «UNIFIER» Збройних сил Канади.
Представники операції «UNIFIER» - Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні перебуватимуть там із травня по жовтень та надаватимуть дорадчу допомогу в організації навчального процесу та вдосконаленні навчальних програм.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61169527_588281254994153_4670274311557218304_n.jpg)
Група канадських інструкторів на чолі із керівником групи капітаном Мартіном Бельном, яка носить кодову назву «Старе», буде на постійній основі перебувати у Міжнародному центрі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61142084_588281098327502_1953610447756197888_n.jpg)
Канадські колеги розпочали вивчення організації навчального процесу з бойової та спеціальної підготовки підрозділів центру, а також ознайомлення із системою колективного навчання підрозділів у Нацгвардії в цілому.