Новини
Новини Київської області
Технології

Мобільний додаток спростить доступ до електронних сервісів Києва


 Kyiv Smart City уже зараз дає можливість поповнити Kyiv Smart Card та придбати QR-квиток для проїзду у міському транспорті столиці. Скоро у ньому з’являться й інші міські сервіси

Мобільний додаток для швидкого доступу до всіх електронних сервісів Києва розроблено департаментом інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської держадміністрації. Презентація додатка відбулася вчора у рамках iForum-2019 в столичному МВЦ. Тут буде охоплено широкий спектр послуг: поповнити Kyiv Smart Card, оплатити паркування, внести свого улюбленця до Реєстру домашніх тварин, записатися на прийом до лікаря тощо.

Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров зауважив: «Додаток повністю орієнтований на користувачів, тому ми передбачили можливість проголосувати за сервіси, які кияни хочуть бачити реалізованими в першу чергу. Це можна зробити безпосередньо в додатку, натиснувши на відповідну іконку біля будь-якої функції. Таким чином ми об’єднуємо всі електронні сервіси у смартфоні. Тепер, щоб отримати необхідну послугу, киянам треба лише відкрити додаток на телефоні».

Уже зараз у додатку Kyiv Smart City можна поповнити Kyiv Smart Card та придбати QR-квиток для проїзду у міському транспорті столиці. А скоро у ньому за допомогою додатка можна буде скористатися й іншими міськими сервісами: це оплата комунальних послуг; електронна демократія (Громадський бюджет, Електронні петиції, Активний киянин, Електронний будинок); реєстр домашніх тварин; сервіси водія (оплата паркування, пошук паркомісця, сплата штрафу); онлайн-запис до лікаря, електронний рецепт; електронна черга запису в дитячий садок; гаряча лінія 1551.

Також у новому додатку можна буде знайти актуальну інформацію  про пункти прийому сміття, спортивні заклади, соціальну підтримку населення та події в Києві. Завантажити додаток можна тут.

Джерело: KyivSmartCard

Джерело: KyivSmartCard