Міжнародний турнір з волейболу в Обухові
20 квітня в спортивній залі РЦКіД міста Обухова, відбувся Міжнародний жіночий весняний волейбольний турнір, присвячений Дню матері.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57716545_1998415273614589_3056183532515753984_n.jpg)
У змаганнях взяли участь чотири команди, серед яких : столична "Камон", команда міста Обухів, "VIVA" з Обухівського району та литовські гості з команди "Тракай".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57503051_2071690706462069_839799675555938304_n.jpg)
Ідея організації міжнародного турніру в Обухові виникла в учасниць столичної команди "Камон", адже вони не вперше приїздили до Литви на щорічний міжнародний турнір у місто Тракай. Тож завдячуючи багаторічній дружбі волейболісток обох країн і виникла ідея організації подібних змагань в Україні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57384408_2224849891165605_2883753733886312448_n.jpg)
Усі чотири команди протягом ігор грали цікаво та на рівні. Кожна гра складалася з трьох партій, тобто вона тривала до двох перемог, третя вирішальна партія до 15 очків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57485406_2148932881911961_4056198081056604160_n.jpg)
Кожна учасниця жіночого турніру за рішенням організаторів з команди "Камон", отримала «золоту» медаль. Переможницею ж стала команда з нашого міста Обухів. З чим і вітаємо наших волейболісток.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/58380302_2289783014576861_8545626296330223616_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57576963_538119676715767_988460961960558592_n.jpg)