#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Спорт

Міжнародний турнір з волейболу в Обухові

21.04.2019 Кочкина Марина 0

20 квітня в спортивній залі РЦКіД міста Обухова, відбувся Міжнародний жіночий весняний волейбольний турнір, присвячений Дню матері.

У змаганнях взяли участь чотири команди, серед яких : столична "Камон", команда міста Обухів, "VIVA" з Обухівського району та литовські гості з команди "Тракай".

 Ідея організації міжнародного турніру в Обухові виникла в учасниць столичної команди "Камон", адже вони не вперше приїздили до Литви на щорічний міжнародний турнір у місто Тракай. Тож завдячуючи багаторічній дружбі волейболісток обох країн і виникла ідея організації подібних змагань в Україні.

Усі чотири команди протягом ігор грали цікаво та на рівні. Кожна гра складалася з трьох партій, тобто вона тривала до двох перемог, третя вирішальна партія до 15 очків.

Кожна учасниця жіночого турніру за рішенням організаторів з команди "Камон", отримала «золоту» медаль. Переможницею ж стала команда з нашого міста Обухів. З чим і вітаємо наших волейболісток.