Новини
Україна
Київщина
Вишгород
Технології

Міжнародні консультанти проінспектували хід реконструкції Київської ГАЕС

05.12.2019 Косянчук Інна 0

Гідроагрегати Київської гідроакумулюючої станції оновлюють за кошти Європейського Інвестиційного Банку та  Європейського банку реконструкції та розвитку

Учора, 4 грудня, міжнародні консультанти Électricité de France  Філіп Мозель та Жиль Дюк побували на Київській ГАЕС, що знаходиться у Вишгородському районі, з моніторинговим візитом.  

Три гідроагрегати Київської ГАЕС - № 2, 4, 6 - реконструюються за кошти Європейського Інвестиційного Банку та  Європейського банку реконструкції та розвитку. Іноземні фахівці перевірили виконання робіт за проєктом реконструкції.

Пресслужба Укргідроенерго поінформувала, що під час обходу станції фахівці Київської ГАЕС ознайомили спеціалістів EDF з процесом реконструкції гідроагрегатів. Після чого відбулась робоча нарада, на якій обговорили робочі питання. А як повідомили журналісту «Погляду» в пресслужбі Київської ГАЕС, учасники монірорингової групи залишились задоволені дотриманням графіку виконання робіт.

Також консультанти EDF здійснили подібні візити й до інших філій компанії – окрім Київської ГАЕС, відвідали Дніпровську, Середньодніпровську та Канівську ГЕС, ознайомилися з процесом  виробництва обладнання для гідроелектростанцій на українських заводах-виробниках. Пресслужба Укргідроенерго, повідомивши про це, зазначила: «В апараті управління Укргідроенерго відбулася спільна робоча зустріч фахівців Укргідроенерго, консультантів Électricité de France (EDF), представників Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Міністерства енергетики та захисту довкілля щодо реалізації контрактів за проєктом «Реабілітація гідроелектростанцій Укргідроенерго».

Під час засідання було обговорено питання дотримання графіків підрядними організаціями для ефективної реалізації проєктів з реконструкції обладнання на ГЕС та ГАЕС, а також низка інших поточних питань, які виникають в ході реконструкції».

Фото Укргідроенерго