Новини
Новини Київської області
Автоновини

Місцева влада має врегулювати питання підвищення вартості перевезень: АМКУ


Місцеві мешканці усе частіше звертаються щодо підвищення цін на проїзд на міських та приміських автобусних маршрутах. Вони стверджують, що перевізники завищують тарифи.

Фото: pixabay

Про це зазначається на "Цензор.нет".

Нагадаємо, що частина перевізників громадського транспорту підготувала звернення щодо перегляду тарифів на проїзд. Однак деякі підвищили вартість проїзду, щоб врегулювати тарифи на перевезення, без погодження з управлінням.

Тож деякі корустувачі громадського транспорту скаржаться на оновлені тарифи, які вважають завищеними. Наприклад, в одному зі звернень до Київського обласного територіального відділення АМКУ скаржники вказують, що ціна на рейс Обухів – Київ з 28 грн піднялась до 38 грн, а це майже на 30% більше.

Повідомляєьтся, що контроль за діями перевізників під час зміни вартості послуг належить саме до повноважень органів місцевого самоврядування. У разі невиконання умов договору, органи місцевого самоврядування можуть і повинні розірвати такий договір та провести конкурс на визначення нового виконавця вказаних послуг.

Тому АМКУ надала відповідним органам влади та органам місцевого самоврядування на обов’язкові для розгляду рекомендації, вжити вичерпних заходів щодо здійснення контролю за діями перевізників під час зміни вартості надання послуг з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах.

Нагадаємо, “Погляд” раніше писав, що у громадському транспорті Київської області тариф на проїзд збільшився з 15 лютого. Так, Ірпінське АТП з 5 лютого збільшило тарифи, а з 6 лютого це відбулося і у Гостомелі. Підвищення вартості проїзду відбувалось поступово, і збільшення цін коливались від 2-3 грн чи 5-15 грн, що мало бути неістотним для населення, на думку перевізників.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.