Новини
Україна
Київщина
Аварії та ДТП

Міністр інфраструктури розповів, як зменшити кількість ДТП

27.09.2019 Оксана Кириленко 0

Міністр інфраструктури Владислав Криклій пояснив, що потрібно змінити, щоб зменшити кількість аварій на дорогах.
В першу чергу Криклій зазначив, що потрібно мінімізувати людський фактор.

"Нам необхідно спільно з МЗС доопрацювати автоматичну фото- та відеофіксацію. Бо виходить якесь замкнене коло – ми будуємо кращої якості дороги, а люди починають швидше їздити. Вища швидкість – більше ДТП. А ДТП, які трапились на високій швидкості, несуть більшу загрозу для життя.

По-друге, це стосується Державної служби безпеки на транспорті. Я там хочу частину повноважень делегувати до наших місцевих органів самоуправління. Щоб вони могли теж долучитись до цього процесу, контролювати габаритно-вагові параметри автівок",– пояснив Криклій. 

Також він вважає, що потрібно максимум запускати інтелектуальні транспортні системи, які дозволять аналізувати, розуміти, прогнозувати та вибудовувати стратегію розвитку дорожнього господарства. Безпека на дорогах залежить від запитів і проблем, які вони будуть бачити за результатами аналітики.
"Бо досі вся ця аналітика доволі така віртуалізована. Відбувається збір інформації з різних папірців, але немає єдиної інтелектуальної системи. А це дуже важливо і суттєво покращить якість тієї інформації, з якою ми будемо працювати і вже після цього приймати управлінські рішення", – додав міністр. 

Нагадаємо, що 26 вересня у місті Бровари сталася ДТП за участю працівника поліції.

24 канал