#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

"Мінера" мосту взяли під варту на 60 діб

20.09.2019 Оксана Кириленко 0

Олексія Белька, який погрожував підірвати міст Метро у Києві взяли під варту на 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 280 тисяч.

Також відомо, що чоловіка були готові взяти на поруки троє людей: волонтерка та депутатка Яна Зінкевич, представник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Андрій Тарасов та командир спецпідрозділу «КОРД» Микола Путій. Однак суд відмовив усім.

Прокурор повідомив, що слідство допитало низку свідків та встановило, що підозрюваний вчиняв постріли і ставив під загрозу життя тих, хто рухався через міст. Крім того, підозрюваний підтвердив навмисне блокування мосту.

Також прокурор виступав за тримання під вартою, оскільки у підозрюваного немає сталих соціальних зв'язків та постійного місця проживання.

Адвокат Олексія Белька наполягав, що вказані ризики необґрунтовані.
Нагадаємо, що Олексій Белько – 42-річний уродженець Криму, АТОшнік і військовослужбовець ЗСУ, начальник радіостанції польового вузла зв’язку Сил Спеціальних Операцій в Броварах, яке займається інформаційною війною проти Росії заблокував столичний міст Метро, обстрілював поліцейських та погрожував підірвати міст.  Начальник поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що Бельку тепер загрожує довічне.