Новини
Україна
Вода

Міндовкілля «перезавантажить» водну політику України


Управляти водними ресурсами країни будуть із застосуванням кліматично стійких підходів.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили на Урядовому порталі.

Міндовкілля розпочинає процес «перезавантаження» водної політики та Держводагентства. Для цього міністерство вивчило досвід колег з Франції, Польщі, Угорщини, Іспанії та Австралії.

«Нова концепція розвитку посилить водний менеджмент та зробить його націленим на досягнення екологічних цілей, поліпшення стану вод та протипаводковий захист», – зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Таким чином, Держводагентство буде орієнтоване на впровадження водної політики за інтегрованим принципом із застосуванням кліматично стійких підходів до управління водними ресурсами. Також воно затверджуватиме правила і регулюватиме режими роботи водосховищ, водойм та використання водних ресурсів в умовах кліматичних змін та маловоддя.

Натомість функції зрошення та осушення перейдуть до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що переяславці зливають нечистоти у річку, де купаються діти. А в Дніпрі знайшли пестициди, фармпрепарати та важкі метали.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.