Новини Київської області

"Ми нагадуємо світові про війну" : Ірпінчани вибороли 21 медаль на чемпіонаті світу з кікбоксингу (ВІДЕО)

На змагання зібралось 38 країн з 5 континентів та 2100 учасників. Ірпінь у складі 13 спортсменів представляли Україну на світовій арені. До скарбнички вони поклали 6 золотих, 10 срібних та 5 бронзових медалей.

Ірпінські спортсмени вибороли 21 нагороду. У жовтні в Німеччині відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA. Змагання зібрали 38 країн та 2100 учасників. мВихованці спортивного клубу "Реформа" з Ірпеня в складі збірної України провели близько 100 боїв та завоювали найвищі нагороди. Підтримує спортсменів сімʼя Carlisle з США. Поспілкувались з тренером та чемпіонами - наша журналістка Марія Марчук.

Нагадаємо, в Ірпені відбувся масовий забіг "Acting For Survivors". Він став новим рекордом України. Участь в забігу взяли понад 1000 людей. Вони могли пробігти дистанції 200 м, 500 м, кілометр або 6 кілометрів.

Серед учасників забігу були урядовці, представники депутатського корпусу, керівники міжнародних організацій і дипломатичних представництв, громадські і культурні діячі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.