Новини
Київщина-суспільство
Автоновини
Київ

Мешканцям інших міст дозволили ще на пів року пільговий проїзд столичним транспортом

24.12.2020 Дар'я Сафронова 0

Київська міська рада подовжила пільговий проїзд в громадському транспорті для мешканців інших міст до 1 липня 2021 року.

Про це повідомляють в КМДА.

Київський міський голова Віталій Кличко зазначив, що з 1 січня пільговий проїзд мав бути наданий виключно киянам. Тобто з початку 2021 року іногородні уже не змогли б користуватися київським громадським пасажирським транспортом безкоштовно.

Проте було вирішено, що мешканці Київської області, які працюють в Києві, ветерани-захисники, які приїжджають у столицю, й інші пільговики, які не проживають у столиці, мають змогу пересуватися громадським транспортом з електронним квитком ще пів року.

«Уряд досі не врегулював питання компенсації перевізникам за перевезення пільговиків та взаємовідносини в цьому питанні між муніципалітетами та державою. Бо оскільки пільги надаються на рівні держави, то й оплачувати їх має держава», – підкреслив Віталій Кличко.

Повідомляється, що на пільговий проїзд у громадському транспорті столиці можуть розраховувати пенсіонери, чорнобильці, люди з інвалідністю, учасники бойових дій, учасники АТО та деякі інші категорії. Відповідне рішення підтримали 104 депутати, зміни були внесені до цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019-2021 роки.

Як писав "Погляд", у Києві та Київській області планують підвищення цін на проїзд у громадському транспорті до 12 грн після закінчення локдауну в першому кварталі 2021 року.

"Погляд" повідомляв, що у Києві з'являться нові тролейбуси, в яких будуть встановлені кондиціонери та камери спостереження.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay