Мер Борисполя ділився секретами якісної води у місті
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60728810_432766520875862_6954738043018280960_n.jpg)
23 травня у другий день візиту до Борисполя органів місцевого самоврядування з 30 міст України міський голова Борисполя Анатолій Федорчук поділився досвідом роботи міста Борисполя за наступними напрямками:
проектом «Реконструкції та перепоховання закритого для поховань (з 1963) історичного Книшового кладовища, що з 1988 року визнане пам’яткою місцевого значення, у Книшовий меморіальний парковий комплекс»;
роботою КП ТРС «Бориспіль» як дієвого інструменту комунікації з громадою міста;
результатами впровадження медичної реформи на первинному рівні. АЗПСМ – нова якість надання медичних послуг пацієнтам;
досвідом впровадження енергоефективного та екологічно-безпечного обладнання для безперебійного та якісного водопостачання на водозабірному вузлі КП «Бориспільводоканал»;
оновленою експозицією в контексті сучасної історії у приміщенні Бориспільського державного історичного музею.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61165619_432766510875863_1724603968354516992_n.jpg)
Нагадаємо, що посадові особи органів місцевого самоврядування завітали до Борисполя з метою запозичити кращі практики і реалізувати їх в інших містах для того, щоб подбати про жителів своїх громад.