Новини
Новини світу

медведєв запропонував стратегію банкротства NETFLIX (ВІДЕО)

Згодом в інтерв'ю російським пропагандистським медіа він додав, що хотів би "розкидати усе це мережею для того, щоб завдати максимальної шкоди".

Заступник голови Ради Безпеки Росії Дмитро Медведєв закликав громадян держави-агресора завантажувати та поширювати піратські фільми, які стали їм недоступними через санкції після початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це повідомляє пропагандистське видання ТАСС.

"Знаєте, що? Шукайте правильних піратів і завантажуйте у них. Якщо вони пішли від нас, усілякі "нетфлікси" та інші, значить, будемо це все завантажувати, будемо користуватися безкоштовно. А я б усе це мережею розкидав, для того, щоб завдати їм максимальної шкоди. Максимальної шкоди, щоб вони збанкрутували!".

У фрагменті відео з інтерв'ю Медведєва помітно, як представники російських медіа після його слів почали всміхатися.

Через російську агресію проти України з РФ пішли постачальники розважального контенту. Зокрема Sony Pictures, Disney, Paramount, Universal pictures і Warner Bros. більше не показуватимуть кіно росіянам. Пішов з Росії також стрімінговий сервіс Netflix.

Раніше компанія MUSO, що спеціалізується на зборі даних про цифрове піратство, з'ясувала, що в період від січня по серпень 2022 року лідером за вживанням піратського контенту стали Сполучені Штати Америки, на другому місці — Росія.

У листопаді минулого року Федеральне бюро розслідувань США звинуватило громадян Росії Антона Напольського і Валерію Єрмакову у створенні піратського сайту електронних книжок Z-Library.

Z-Library позиціонували як «найбільшу у світі бібліотеку» з понад 11 млн книжок. Сайт створили у 2009 році. Він пропонував електронні книжки у вигляді файлів різних форматів без копірайту. Користувачів заохочували завантажувати тексти й додавати нові.

Читайте також: