#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини

Депутати-мажоритарники Київщини: в яких парламентських комітетах працюватимуть

30.08.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Информатор

Переможці виборчих перегонів у Київській області розподілились по семи комітетам з 23-ох. До яких комітетів увійшли Микола Бабенко (90 ОВК), Олег Дунда (91 ОВК), Валерій Колюх (92 ОВК), Анна Скороход (93 ОВК), Олександр Дубінський (94 ОВК), Олександр Горобець (95 ОВК), Ольга Василевська-Смаглюк (96 ОВК), Микола Галушко (97 ОВК) та Сергій Бунін (98 ОВК), - читайте у нашому огляді.

Микола Бабенко. Округ 90.

Фото: probc.tv

Народний депутат з політсили "Біла Церква разом" став секретарем Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Орган займається питаннями допомоги та реабілітації ветеранів, гуманітарної допомоги та соцзахисту. Керує комітетом Галина Третьякова - п'ятдесят четверта у списку партії "Слуга народу".

Олег Дунда. Округ 91.

Фото: 91.sluganarodu.ua

Переможець фастівського та києво-святошинського округу увійшов до Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Олег Дунда пішов на вибори від партії "Слуга народу". Очолив комітет Андрій Клочко - однопартієць Дунди.

Валерій Колюх. Округ 92.

Фото: 92.sluganarodu.ua

Новообраний депутат від "Слуги народу" працюватиме у Комітеті з питань освіти, науки та інновацій під керівництво свого однопартійця Сергія Бабака.

Анна Скороход. Округ 93.

Фото: Анна Скороход

Політикиня зі "Слуги народу" стала членкинею Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Голова Комітету - Андрій Герус, який також є представником президента у Кабінеті Міністрів.

Олександр Дубінський. Округ 94.

Фото: pravda.if.ua

Журналіст та блогер Дубінський зайняв високу посаду заступника голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Головою Комітету призначили юриста Данила Гетманцева. Депутат з партії "Слуга народу" надавав Зеленському консультації з приводу економіки та податків.

Олександр Горобець. Округ 95.

Фото: pravdatut.ua

Переможець у Києво-Святошинському районі буде працювати у Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, очолюваному Герусом. Нагадаємо, Горобець обійшов на виборах колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка.

Ольга Василевська-Смаглюк. Округ 96.

Фото: Українські новини

Колишня кореспондентка "1+1" та членкиня "Слуги народу" увійшла до складу Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Як вже згадувалось, очолює Комітет Гетманцев.

Микола Галушко. Округ 97.

Фото: bagnet.org

Переможець у Броварах буде працювати у Комітеті з питань правоохоронної діяльності. Керівник цього органу - член "Слуги народу" Денис Монастирський, котрий перед виборами відповідав у команді Зеленського за правоохоронний напрям.

Сергій Бунін. Округ 98.

Фото: i-visti.com

Депутат зі "Слуги народу" відтепер став членом Комітету з питань аграрної та земельної політики, де керівник - Андрій Богданець. До речі, Бунін у 2015 році був обраний Київської облради від Києво-Святошинського району.

Більшість голів комітетів - члени партії "Слуга народу. "Європейська солідарність" має лише одного голову, так само, як "Батьківщина" та "Опозиційна платформа "За життя". З "Голосу" жодна людина не змогла пробитись на позицію очільника Комітету.

Робота самих комітетів полягає у створенні законопроектів, підготовці висновків по проектам, доопрацюванні та внесенні пропозицій до законів. У комітетах також розглядають звернення та готують питання до розгляду у Верховній Раді, тож робота у комітетах забирає багато часу у народних обранців.

Джерела: "Новинарня", "Сьогодні".