Марш жінок в Україні через призму COVID-19
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/Marsh-zhin-0.jpg)
У різних містах України триває Марш жінок. Цього року учасники акції намагаються привернути увагу суспільства зокрема й до погіршення ситуації із правами жінок під час пандемії через COVID-19.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/Marsh-zhin-1.jpg)
Як зазначають організатори акції, пандемія коронавірусу суттєво вплинула на життя людей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/Marsh-zhin-2.jpg)
Загострилися соціальні проблеми, з’явилися нові виклики сьогодення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/Marsh-zhin-3.jpg)
Вони вважають, що найбільше негативні наслідки пандемії відобразилися саме на жінках.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/Marsh-zhin-4.jpg)
Тому висувають цілу низку вимог, покликаних покращити ситуацію із правами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/Marsh-zhin-5.jpg)
Фото: marsh-zhinok.com.ua
8 березня відзначають Міжнародний день солідарності жінок у боротьбі за рівні права і емансипацію. Тож ІА «Погляд» вирішив дізнатися, як його проводять на Київщині.
А Укрпошта в серії марок «Її величність – жінка» випускає не просто марку до 8 березня, а саме у жанрі «ню», на яких будуть зображені полотна вітчизняних художників з оголеними жінками.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.