Новини
Україна
Екологія

Лише за тиждень довкіллю України завдано збитків на 11 млн грн


Найбільшої шкоди завдано лісовим ресурсам.

Фото: рixabay.com

Про це повідомили в пресслужбі Держекоінспекції.

За минулий тиждень, з 12 по 19 березня, через екологічні порушення довкіллю України завдано збитків на 11 млн грн.

«В цей період найбільшої шкоди завдано лісовим ресурсам. Так, у Закарпатській області на ДП «Ясінянське ЛМГ» було виявлено незаконну вирубку дерев, що завдало майже 7 млн грн збитків довкіллю. Матеріали за цим фактом були направлені до обласної прокуратури, яка вже заявила позов до підприємства».

Пресслужба Держекоінспекції

Як повідомляв «Погляд», за останні 18 років Україна втратила 1 млн га деревного покриву, в основному через вирубку лісу . А за 2020-й довкіллю України завдано збитків на понад 2 млрд грн.

Також інспектори на минулому тижні зафіксували масштабні порушення у Чернігівській та Харківській областях. В першому випадку було виявлено засмічення порубочними рештками (2,2 млн грн збитків), а в іншому – засмічення відпрацьованими покришками (3,4 млн грн збитків).

Загалом за тиждень в Україні було складено 918 протоколів про екологічні правопорушення.

Нагадаємо, в Україні цьогоріч планують відтворити 36 тис га лісу.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.