Новини
Україна
Новини Київської області
Екологія

Літо повертається: 23-го вересня в Україні помітно потеплішає, – синоптик


З початку наступного тижня, 23-го вересня, в Україні знову буде сонячна та тепла погода.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко.

«Завтра, 18 вересня, за атмосферним фронтом справді йтимуть періодичні дощі. Похолодає ще на кілька градусів. Проте, оскільки холодне повітря важке, буде тиснути, а Україна ще й опиниться між потужним антициклоном над Великою Британією та масштабною циклонічністю на північному сході. Між антициклоном Hanneke та циклоном Ignaz», – пише синоптик.

«І ось поки ці два поважні атмосферні джентельмени змагатимуться за зони впливу, усі, хто між ними, а це чималий шмат континентальної Європи, включно з Україною, відчуватимуть наслідки цієї боротьби - сильний, до штормового, вітер», – попереджає Наталка Діденко.

Синоптик зауважує, що західні та північно-західні пориви вітру досягатимуть 15-22 метрів за секунду. Натомість температура повітря становитиме +11+15 градусів, на Півдні +15+21 градус, в Криму до +25 градусів. А от у Києві середа очікується вологою, холодною та вітряною. Пориви вітру досягатимуть сильних значень, до 15-20 метрів за секунду, похолодає до +11+13 градусів.

«Щоб ми завчасно не похнюпили носа від таких новин, за попередніми прогнозами, на наступному тижні, з 23-го вересня, нас знову чекатиме чудова, сонячна та тепла, погода», – прогнозує синоптик.

Нагадаємо, на думку синоптиків, в січні-лютому 2020 року температура повітря в Європі буде найнижчою за останні 30 років.