Новини
Новини світу

Лідери ЄС домовилися про подальшу підтримку України (ВІДЕО)

Європейський Союз погодився надати Україні 18 мільярдів євро допомоги у 2023 році.

Лідери держав-членів Європейського Союзу досягли згоди про виділення Україні 18 мільярдів євро макрофінансової допомоги у 2023 році.

Про це йдеться в оприлюднених висновках Європейської ради.

Крім того, лідери ЄС домовились "невідкладно активізувати надання Україні гуманітарної допомоги та допомоги у сфері цивільного захисту", а також сприяти відновленню критично важливої інфраструктури.

Європейська рада, як зазначається, також підтримує зусилля для забезпечення повної відповідальності за воєнні злочини у зв'язку з агресивною війною росії проти України. Лідери держав ЄС підкреслили, що будуть продовжувати посилення колективного тиску на рф з метою припинення її агресивної війни та виведення її військ з України.

Також глави ЄС домовилися про нарощування подальшої військової підтримки України, зокрема, у сфері протиповітряної оборони та розмінування.

Нещодавно також стало відомо, що Україна отримала останні 500 мільйонів макрофінансової допомоги від ЄС.

А на початку грудня повідомлялося, що Укренерго отримає понад €400 млн на обладнання.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.