Новини
Спорт
Київ

Київський льодовий стадіон переоблаштують на тенісний центр


Стадіон раніше був тренувальною базою для ковзанярського спорту.

Wikipedia

За інформацією ТК «Перший діловий», Київський льодовий стадіон, який знаходиться на проспекті Глушкова, мають переоблаштувати у національний тенісний центр.

За результатами тендеру, перемогу в якому отримало ТОВ «Техно Стиль Груп», ремонт мають здійснити на суму 95,47 млн грн.

На місці колишнього стадіону мають з’явитися тенісні корти. Також планують відремонтувати адміністративну будівлю, інженерні мережі, дороги та майданчики, забезпечити нове штучне багатошарове покриття кортів і накрити їх металевим каркасом. Крім того заплановано придбання нового обладнання для майбутнього тенісного центру.

Дата здачі об’єкту поки невідома.

Нагадаємо, днями білоцерківські важкоатлети стали чемпіонами України. Натомість наприкінці минулого тижня бучанець виборов Кубок Світу з кікбоксингу WKU WMAC. А спортсменка з Білої Церкви стала чемпіонкою світу з художнього фітнесу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.