Новини
Новини Київської області
Головні новини
Вибори

Київщина голосує: працюють 1414 дільниць


Цьогоріч голосування відбувається з дотриманням карантинних норм. Оскільки у приміщеннях для голосування може перебувати обмежена кількість осіб, на підході до низки дільниць спостерігаються черги.

Сьогодні, 25 жовтня – місцеві вибори кандидатів у депутати до обласної, районних і міських рад, а також голів об’єднаних територіальних громад. ОТГ. На Київщині  відкрились 1414 дільниць.

Голосування триватиме до 20-ї години.

Публічну безпеку та порядок на дільницях забезпечують майже 2,5 тис. правоохоронців.

Про це повідомила Київська обласна держадміністрація на своїй Фейсбук-сторінці. Також зазначається, що для своєчасного реагування на раптові ускладнення оперативної обстановки на території Київщини створені посилені слідчо-оперативні групи та групи реагування патрульної поліції. 1,5 тис. правоохоронців  охороняють публічний порядок на вулицях населених пунктів області.

Цьогоріч вибори відбуваються у непростій обстановці – через епідемію коронавірусу встановлено низку правил, яких потрібно дотримуватися. Для цього не лише потрібно бути у масці, й бажано зі своєю ручкою, а й виконувати правило про обмеження кількості осіб, які можуть одночасно перебувати у приміщенні для голосування. То ж зранку на підході до низки дільниць спостерігаються черги.

Як повідомляв «Погляд», черга із виборців вишикувалась у Бучі біля 4-ї школи.