#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Київ захопили кілометрові затори

24.05.2019 Альона Ткаченко 0

У п'ятницю, 24 травня, станом на 08:45 на вулицях Києва утворилися затори. За даними онлайн карти Google, у заторах застигли переважна більшість доріг. Найскладніше ситуація на проспекті Перемоги, особливо на ділянці якого від станції метро "Житомирська" до "Шулявської".

На Софіївській Борщагівці стоїть вулиця Соборна, вулиця Київська. На Великій Окружній - затори. Під'їзд до столиці ускладнений і на Одеській трасі, також тягнеться потік машин на Академіка Заболотного, Голосіївському проспекті і проспекті Лобановського, вул. Вадима Гетьмана. Традиційно в заторах- центр (бульвар Лесі Українки) і Поділ (Наберженое шосе, вулиця Набережно-Хрещатицька, вулиця Костянтинівська). Також затори є мостах- Південному, Дарницькому, Північному, але найскладніше пересуватися по мосту ім. Патона, ускладнено рух по Броварському проспекту, Соборності, Бажана, Дарницькому шосе.