Новини
Україна
Економіка

Курс долара підскочив до максимуму: яка вартість та чим це зумовлено (ВІДЕО)

Національний банк України підвищив офіційний курс долара до максимуму.

В Україні з кінця травня, майже за сім місяців, курс долару сягнув високого рівня. Наразі вартість одного долара становить 27,49 грн. Така цифра за офіційними даними є актуальною на зараз.

За прогнозом банкірів, офіційний курс долара у 2022 році очікується в розмірі 28 гривень. Проте зараз на чорному та готівковому ринку його вартість вже 28 гривень 48 копійок. 

На усі ці зміни аналітики мають свої пояснення. Найголовніше — це політичні відносини та загроза нападу Росії на Україну.

Детальніше про цю ситуацію спеціально для "Погляду" розказав фінансист Сергій Фурса.

Нагадаємо, Світовий банк погіршив прогноз зростання глобальної економіки на 2022 рік. Впродовж цього року зростання глобальної економіки відбуватиметься повільніше на 0,2%, ніж прогнозувалося раніше

Раніше Нацбанк випустив в обіг монети "Рік Тигра", саме ця тварина є символом 2022 року за Східним календарем. Усього 30 тисяч монет, номінал – 5 гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.