Кримінальне провадження через невиплату заробітної плати у Василькові
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190409_172634-2000x1397.jpg)
У Василькові 24-річна жителька звернулась із заявою до поліції області, повідомивши, що, працюючи секретарем в одній з виборчих комісій, вона не отримувала заробітної платні з 31 березня.
У зв’язку з цим для з’ясування усіх обставин правопорушення працівники Васильківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. За даним фактом триває слідство.