Кримінальна доба: у Києві сталась численна кількість злочинів
15 лютого до органів внутрішніх справ столиці надійшло 180 повідомлень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/police-224426_1280.jpg)
Як повідомляє Відділ комунікації поліції Києва, минулої доби було скоєно:
- грабежі — 5;
- крадіжки — 92;
- хуліганства – 2;
- незаконне заволодіння автотранспортом — 2.
У 30 випадках підозрювані особи встановлені.
Крадіжка обладнання з дитячої лікарні "Охматдит"
"Погляд" раніше писав, що зловмисник таємно проник до одного з кабінетів медзакладу та викрав датчик від сканеру ультразвукового діагностування. Вартість викраденого становить приблизно 250 тис. грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/15.02.2021oxmatdutuzd1.jpg)
Оперативники затримали підозрюваного через кілька днів після злочину. Ним виявився 28-річний уродженець Кіровоградської області. Правоохоронці також з’ясували, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.
Затриманому повідомлено про підозру. Йому загрожує до 6 років позбавлення волі.
Спецоперація для затримання наркоторговців
Оперативники та бійці спецпідрозділів дізнались про причетність групи осіб до продажу наркотиків у столиці. Минулої доби проводилась спеціальна поліцейська операція для затримання учасників злочинного угруповання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/spezoperacia1502211.jpeg)
На цей час тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються всі учасники незаконних оборудок. Деталі спецоперації будуть надані згодом.
Вбивство знайомого ніжкою від стільця
На вул. Сирецький між нетверезими знайомими виник конфлікт. Один з товаришів підручними засобами смертельно побив іншого. Мертвого у квартирі виявила сестра, яка одразу звернулась до поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/15.02.2021Podil1152.jpg)
Як виявилось, потерпілий останні декілька місяців проживав разом із своїми знайомими, з якими вживав спиртні напої.
"Під час застілля між двома товаришами виник конфлікт, у розпалі якого фігурант відламав ніжку від дерев’яного стільця та наніс численних ударів по голові та тулубу опонента, а потім ще побив його ногами та металевим черпаком. Коли власник помешкання перестав подавати ознаки життя, зловмисник потягнув тіло чоловіка до ванної кімнати, де змив кров водою, а після поклав потерпілого на ліжко та втік з місця злочину", -
Богдан Злотенко, начальник слідчого відділення з розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/15.02.2021Podil1151.jpg)
Після скоєного злочину чоловік переховувався в різних районах міста, та втекти від правоохоронців йому не вдалося. Його затримали і повідомили про підозру за умисне вбивство. Раніше судимому 42-річному уродженцю Черкаської області без роботи та постійного місця проживання загрожує до 15 років позбавлення волі.
9 років за ґратами не зупинили: наступною жертвою став товариш
Чоловік, який 9 років провів у місцях позбавлення волі за вбивство матері, після звільнення продовжив злочинний шлях. Наступною його жертвою став товариш, якого він вдарив ножем в шию. Однак правоохоронці не могли позбавити волі чоловіка за злочин, який був скоєний ще у 2018 році.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/dneprovski150221.jpg)
Минулої доби поліцейські встановили місцезнаходження чоловіка, який уникав позбавлення волі на 6 років, згідно з вироком Апеляційного суду м. Києва. Розшуковці його затримали та доправили у Київський слідчий ізолятор.
"У 2018 році чоловік вдарив ножем у шию своєму знайомому під час розпивання спиртних напоїв в його квартирі на території Деснянського району. Після його затримання за вчинення тяжкого злочину та подальшого проведення досудового розслідування кримінальне провадження було передано в суд, який призначив покарання, відбування якого він уникав. До речі, затриманий раніше був засуджений за вчинення крадіжок, а у 2006 році – за вбивство рідної матері. За ножове поранення в серце родички він 9 років провів у місцях позбавлення волі. Втім певних висновків не зробив і продовжив свій злочинний шлях", -
Герман Приступа, заступник начальника поліції Києва
Сокирою по голові
"Погляд" вже повідомляв, що 15 лютого жінку, яка вдарила співмешканця, було затримано. Встановили, що напередодні чоловік прийшов до квартири співмешканки і заснув. Така поведінка не влаштовувала жінку, тому вона взяла сокиру і вдарила його по голові.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/15.02.2021dniprovttu-1.jpg)
45-річну жінку поліцейські виявили на місці вчинення злочину. Чоловіка з травмою голови лікарі госпіталізували до медичного закладу. На місці події були вилучені речові докази, які направили на експертне дослідження.
Трагічні пожежі й самогубства
Крім цього, минулої доби на киян чекала й стихійна небезпека. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у м. Києві.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/151095553_3730363200376928_2953277211654266240_o.jpg)
Минулої доби у Солом'янському районі столиці на вул. Донецькій, 18/2, сталось загоряння в 2-поверховій відселеній будівлі на площі 30 кв. м. На жаль, вогнеборці виявили мертвого тіло чоловіка.
Подібний виклик стався на вул. Черемшин, 15, що у Дніпровському районі столиці. Загоряння сталося в одноповерховій занедбаній будівлі, на площі 40 кв.м. Проте в ході гасіння та розвідки було виявлено тіло загиблого. Причинами та обставинами обох пожеж займатимуться правоохоронні органи.
Також ми повідомляли, що у столичному парку Дружби народів сталась масштабна пожежа. Загоряння виникло в будівлі кафе парку Муромець, що у Деснянському районі столиці, на площі 100 кв. м.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/151007697_3728177887262126_1149871000458663009_o-2.jpg)
Також ми інформували, що 15 лютого на Познаках на вул. Срібнокільській 1,2, молода дівчина вистрибнула з багатоповерхівки та загинула.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube
Фото: ДСНС