Події
За кордоном

Країни Балтії вже готують військову відправку до України

22.01.2022
Йдеться про відправку комплексів Javelin і Stinger.

Країни Балтії вже готують військову відправку до України - зображення

Як повідомляє Радіо Свобода, Литва, Латвія та Естонія отримали від США дозвіл на відправку військової допомоги нашій країні – Естонія надасть протитанкові ракети Javelin, а Латвія і Литва – зенітні ракети Stinger і супутнє обладнання для зміцнення оборонного військового потенціалу.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони Литви. Там висловили сподівання, що Україні все ж  не доведеться користуватись переданим озброєнням.

Водночас очільник Міноборони Естонії Калле Лаанет наголосив на тому, що Україна на сьогодні перебуває на передовій, що відділяє Європу від військового конфлікту з Росією.

"Подивімося правді у вічі – війна в Україні триває, і важливо всіляко підтримувати Україну, щоб вона могла протистояти агресорові…Ми маємо всі необхідні дозволи від США на відправку зброї. Цим ми демонструємо, що підтримуємо Україну не лише словами, а й діями. Союзники єдині, але завжди потрібні ті, хто проявляє ініціативу. Естонія, безумовно, одна з таких країн", – заявив Лаанет.

Нагадаємо, Великобританія надасть Україні протитанкову зброю. Зброя, яка буде надана Україні, не має стратегічного значення і не несе загрози Росії.

Раніше повідомлялося, що в Україну прибуло озброєння з Великої Британії. Нове озброєння надасть можливість захистити населення й інфраструктуру та вберегти від можливої ескалації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.