Новини
Україна

В Україну прибуло озброєння з Великої Британії (ВІДЕО)

Нове озброєння надасть можливість захистити населення й інфраструктуру та вберегти від можливої ескалації.

До України прибула чергова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним силам України. Цього разу партнери надали нові легкі протитанкові засоби.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко заявив, що надані засоби зміцнять оборонні спроможності України та будуть використані виключно з оборонною метою.

"Безперечно, це зміцнюватиме наші війська, це посилить наші оборонні спроможності. І я хочу підкреслити, що ця допомога буде використана виключно з оборонною метою, для захисту наших військ, для захисту критичної інфраструктури, і для захисту мирного населення від будь-яких проявів, будь-яких дій, які зможуть призвести до ескалації", – наголосив Анатолій Петренко.

 

Також заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції подякував народові та уряду Великої Британії за надану підтримку та висловив сподівання щодо подальшої співпраці.

Нагадаємо, сенатор-демократ Річард Блюменталь заявив, що у разі вторгнення РФ в Україну США нададуть нашій державі летальну зброю і Росія заплатить свою ціну.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.