Країна мрій: до Ірпеня завітала родина Латанських — авторів ініціативи на підтримку Президента України Володимира Зеленського
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Latan.jpg)
14 червня до Ірпеня завітала родина Миколи та Тетяни Латанських. Вони є авторами проекту КРАЇНА МРІЙ™ — ініціативи на підтримку Президента України Володимира Зеленського.
Мета проекту — повернути віру українцям, що кожен з них здатен реалізувати себе в Україні та надати практичні інструменти досягнення успіху в усіх сферах життя.
Дана ініціатива охоплює 154 міста нашої країни — обласного значення та обласні центри (окрім окупованих). У її рамках проводяться тренінги, майстер-класи “Прорив до Успіху”.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Latan-0.jpg)
Латанські нагадали, що перший рядок передвиборчої програми Володимира Зеленського: “Я розповім Вам про Україну своєї мрії”. Це країна, якою ми будемо пишатися та цінувати, яку поважатимуть у світі.
Але її створення залежить від кожного з нас, від бажання змінити наші реалії на краще. Гуртувати людей, яким не байдуже наше майбутнє, на місцях, поширювати ініціативу знизу — на всю країну.
На цьому шляху треба, зокрема, загальними зусиллями побороти тотальну бюрократію та корупцію, яка з’їдає нас із середини. Люди втомилися від того, що десятиліттями фактично нічого не змінюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Latan-1.jpg)
Від цього втрачаємо віру в справедливість, верховенство права над беззаконням, коли гроші вирішують будь-які питання у судах, правоохоронних органах та інших установах.
На даному етапі важливо, щоб до парламенту прийшли чесні люди та внесли відповідні зміни до чинного законодавства, яке не відповідає вимогам часу, гальмує соціально-економічний розвиток.
Тренери запевнили, що список потенційних кандидатів у депутати від партії “Слуга народу” ретельно відфільтровують, обираючи найбільш достойних.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Latan-2.jpg)
Звичайно, що ідеальних людей немає. Цілком можливо, що до Верховної Ради пройдуть і ті, кому там не місце.
Тому варто розробити та ухвалити законодавство, яке б дозволяло позбавлятися від пройдисвітів, посилило б відповідальність депутатів перед своїми обранцями, яким вони делегували власні повноваження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Latan-3.jpg)
Місцеві громадські діячі Сергій Гапон, Армен Согомонян, Валерій Гребенюк та інші підключилися до дискусії. Вони розповіли про ініціативи на місцях, намагання здійснювати контроль влади з боку громади.
Небайдужі місцеві жителі чинять активний спротив порушенням закону, до якого вдаються чиновники, відчуваючи безкарність. На жаль, цьому сприяють і різні державні органи, на які покладено дотримання законодавства.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Latan-34.jpg)
Тому залишається сподіватися, що громадська ініціатива знизу та політична воля зверху виллються у суттєві зміни в нашій державі, завдяки чому ми й побудуємо справжню Країну мрій.