Новини
Ірпінь
Суспільство
Київщина-суспільство

Країна мрій: до Ірпеня завітала родина Латанських — авторів ініціативи на підтримку Президента України Володимира Зеленського

14.06.2019 Ігор Швець 0

14 червня до Ірпеня завітала родина Миколи та Тетяни Латанських. Вони є авторами проекту КРАЇНА МРІЙ™ — ініціативи на підтримку Президента України Володимира Зеленського.

Мета проекту — повернути віру українцям, що кожен з них здатен реалізувати себе в Україні та надати практичні інструменти досягнення успіху в усіх сферах життя.

Дана ініціатива охоплює 154 міста нашої країни — обласного значення та обласні центри (окрім окупованих). У її рамках проводяться тренінги, майстер-класи “Прорив до Успіху”.

Латанські нагадали, що перший рядок передвиборчої програми Володимира Зеленського: “Я розповім Вам про Україну своєї мрії”. Це країна, якою ми будемо пишатися та цінувати, яку поважатимуть у світі.

Але її створення залежить від кожного з нас, від бажання змінити наші реалії на краще. Гуртувати людей, яким не байдуже наше майбутнє, на місцях, поширювати ініціативу знизу — на всю країну.

На цьому шляху треба, зокрема, загальними зусиллями побороти тотальну бюрократію та корупцію, яка з’їдає нас із середини. Люди втомилися від того, що десятиліттями фактично нічого не змінюється.

Від цього втрачаємо віру в справедливість, верховенство права над беззаконням, коли гроші вирішують будь-які питання у судах, правоохоронних органах та інших установах.

На даному етапі важливо, щоб до парламенту прийшли чесні люди та внесли відповідні зміни до чинного законодавства, яке не відповідає вимогам часу, гальмує соціально-економічний розвиток.

Тренери запевнили, що список потенційних кандидатів у депутати від партії “Слуга народу” ретельно відфільтровують, обираючи найбільш достойних.

Звичайно, що ідеальних людей немає. Цілком можливо, що до Верховної Ради пройдуть і ті, кому там не місце.

Тому варто розробити та ухвалити законодавство, яке б дозволяло позбавлятися від пройдисвітів, посилило б відповідальність депутатів перед своїми обранцями, яким вони делегували власні повноваження.

Місцеві громадські діячі Сергій Гапон, Армен Согомонян, Валерій Гребенюк та інші підключилися до дискусії. Вони розповіли про ініціативи на місцях, намагання здійснювати контроль влади з боку громади.

Небайдужі місцеві жителі чинять активний спротив порушенням закону, до якого вдаються чиновники, відчуваючи безкарність. На жаль, цьому сприяють і різні державні органи, на які покладено дотримання законодавства.

Тому залишається сподіватися, що громадська ініціатива знизу та політична воля зверху виллються у суттєві зміни в нашій державі, завдяки чому ми й побудуємо справжню Країну мрій.