Новини
Автоновини
За кордоном

Корпорація Sony представила власний електрокар

08.01.2020 Александр Чернышенко 0

Японська корпорація Sony привезла на виставку споживчої електроніки CES 2020 концепт електрокара — Sony Vision-S.

Про це повідомляє Автоцентр.

Японська корпорація Sony розпочала освоєння нового для себе сегмента ринку — на стенді марки в Лас-Вегасі разом з телевізорами, ігровими консолями та іншими гаджетами виставили електрокар Sony Vision-S.

Концепт електрокару розробили у співпраці з австрійською інжиніринговою компанією Magna Steyr та за участю Nvidia, Continental, Bosch, ZF і Qualcomm. Фахівці Sony відповідали за електроніку і найсучасніше програмне забезпечення із зачатками штучного інтелекту.

Шоу-кар оснащений 33 датчиками, що оцінюють обстановку всередині і зовні автомобіля. Седан оснащений двома електромоторами сумарною потужністю 544 к.с. Максимальна швидкість становить 240 км/год. З місця до 100 км/год електрокар здатний розігнатися за 4,8 секунди.

У салоні Sony Vision-S повно дисплеїв. На передній панелі їх одразу п’ять, два крайніх замінюють традиційні дзеркала заднього виду, на них виводиться картинка із зовнішніх бічних камер. Також дисплеї встановлені на місці салонного дзеркала, на центральній консолі і на спинках передніх сидінь. В сидіння вмонтовані і динаміки аудіосистеми - 360 Reality Audio. Vision-S має доступ в інтернет і може відтворювати потокове відео.

Чи буде у Sony Vision-S серійне продовження, поки що не відомо.