Новини
Суспільство
Довкілля
Земля
Світ-суспільство

Компанію Coca-Cola назвали головним пластиковим забруднювачем світу

04.11.2019 Бобрик Юлія 0

Після всесвітньої акції з прибирання сміття її учасники склали антирейтинг компаній, чиї тари зустрічалися серед пластикових відходів найчастіше.

21 вересня захисники природи з більш ніж 50 країн світу взяли участь в акції під назвою World Cleanup Day. В цей день було зібрано майже півмільйона пластикових виробів по всьому світу, що забруднюють навколишнє середовище. Більш ніж на 40% сміття вдалося розібрати бренд тієї чи іншої компанії, причому відходи продукції одного вендора зустрічалися на порядок частіше за інших. За даними екологічного руху «Звільнися від пластика» (ВFFВ), з 476 423 шматків пластика 11 732 належали компанії Coca-Cola.

На другому місці в антирейтингу головних забруднювачів виявилася компанія Nestlé – під лейблом цієї компанії було зібрано 4846 пластикових відходів. Третє місце зайняла Pepsi (3362 шматка пластика), а слідом розташувалися Mondelēz, Unilever і Mars. Згідно з дослідженнями ВFFВ, Coca-Cola другий рік поспіль лідирує серед забруднювачів пластиком.

Та, не дивлячись на це,  Coca-Cola не бачать альтернатив пластиковій тарі в найближчому майбутньому. На вересневій конференції з розробки пластмас Бен Джордан – старший директор Coca-Cola з екологічної політики – сказав: «Багато хто хотів би, щоб пластик зник з планети. Та ми розуміємо, що цього не станеться. У пластика є безліч переваг, і він буде використовуватися роками».