#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Компанія Facebook введе можливість власноруч регулювати показ політичної реклами

10.01.2020 Олена Стець 0

Незабаром компанія Facebook, якій належить соціальна мережа Instagram, дозволить своїм користувачам самостійно регулювати кількість реклами про політику та соціальні проблеми на своїх платформах. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Компанія Facebook введе можливість власноруч регулювати показ політичної реклами

Компанія вирішила оновити свою бібліотеку об’яв, щоб збільшити рівень прозорості та надати користувачам контроль за рекламою, яку вони бачать.

Бібліотека об’яв – унікальний інструмент компанії, що був запущений у 2018 році. Це публічний архів даних, який дозволяє користувачам бачити усі рекламні оголошення політиків й компаній у соціальних мережах Facebook та Instagram, що були в минулому та існують зараз.

Згідно з дослідженням компанії Facebook користувачі прагнуть більшої прозорості у відношенні тих, хто використовує рекламу як метод впливу на виборців та контенту - фільтрації змісту інформації, що користувачі бачать у рекламному оголошенні. Згідно з цими даними компанія Facebook вводить ряд оновлень:

  • Перегляд розміру аудиторії у бібліотеці оголошень;
  • Покращений пошук й фільтрація у бібліотеці оголошень;
  • Контроль над налаштуванням аудиторії із готового переліку;
  • Регулювання перегляду політичного вмісту.

Інструмент планують запустити влітку 2020 року перед виборами у Сполучених Штатах Америки, а після розширити можливості для інших держав. Також користувачі зможуть відмовитися від реклами, при націленні якої використовувалися персональні дані (зокрема e-mail). Проте повністю відмовлятися від таргетованої реклами компанія Facebook не збирається.