Комендантська година на Київщині: чи зміниться щось цього разу?
![Комендантська година на Київщині: чи зміниться щось цього разу? Комендантська година на Київщині: чи зміниться щось цього разу? - зображення](/storage/resized/lg/news/9759c6ea-b94c-4ae2-8290-26d64a58a3b0/25_clock_godunnuk.jpg)
Дію комендантської години на території Київської області знову продовжили. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.
Зазначається, що комендантська година на Київщині діятиме щодня з 23:00 до 05:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 25 вересня до 2 жовтня.
Також вкотре нагадують, що під час комендантської години забороняється:
перебувати на вулиці та в інших громадських місцях;
переміщатися транспортом або пішки.
Виняток, як і раніше становите задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.
До слова, в Миколаївській області з жовтня збільшують тривалість комендантської години. Там комендантська година триватиме від 22:00 до 06:00.
Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.