Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Комендантська година на Київщині: чи зміниться щось цього разу?

25.09.2022
До 2 жовтня змін не буде.

Комендантська година на Київщині: чи зміниться щось цього разу? - зображення

Дію комендантської години на території Київської області знову продовжили. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що комендантська година на Київщині діятиме щодня з 23:00 до 05:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 25 вересня до 2 жовтня.

Також вкотре нагадують, що під час комендантської години забороняється:

перебувати на вулиці та в інших громадських місцях;

переміщатися транспортом або пішки.

Виняток, як і раніше становите задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

До слова, в Миколаївській області з жовтня збільшують тривалість комендантської години. Там комендантська година триватиме від 22:00 до 06:00.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.