"Капітуляція” чиновників: у Ірпені на місці протоптаних для зручності стежинок облаштовують цивілізовані
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Ekostez-3.jpg)
Тихе протистояння між ірпінською владою та громадянами у царині благоустрою Алеї Слави закінчилося “капітуляцією” першої — чиновники відгукнулися на стежинки, протоптані ірпінцями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Ekostez-Glyn.jpg)
Людина зазвичай обирає те, що простіше та раціональніше з її точки зору. Це стосується і пересування територією населеного пункту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Ekostez.jpg)
Коли в Ірпені влада облаштовувала на свій лад Алею Слави, де знаходиться меморіал воїнів, які загинули під час Другої світової війни, то не врахувала маршрутів, якими тут рухаються люди.
Ось і вийшло так, що жителі протоптали на газоні стежинки там, де їм зручніше ходити. Тому трава в цих місцях не росте, що добре кидається в очі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Ekostez-1.jpg)
Звісно, що це руйнує красиву декоративну картинку, яку намагалися створити чиновники. Не один рік точилося тихе протистояння: і намагалися переконувати, і в соціальних мережах обговорювали, і штрафами лякали.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Ekostez-2.jpg)
Навіть кишенькова структура — муніципальна варта, створена за рахунок бюджетних коштів для “обслуговування” влади, — не змогла приборкати людські звички, що формувалися десятиліттями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Ekostez-4.jpg)
І ось нарешті почалися роботи по прокладанню цивілізованих стежинок на місці протоптаних. Хоча б у цьому чиновники пішли назустріч громаді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Ekostez-6.jpg)
Тепер буде зручніше зрізати шлях між торговельним центром та банком. Така собі маленька перемога над тими, хто ігнорує місцевих жителів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Ekostez-9.jpg)
Сподіваємося, що це реагування на бажання людей спостерігатиметься й в інших куточках нашого міста. А в майбутньому проектувальники це враховуватимуть при закладанні інших об’єктів.
Фото Юлії Гапон